13.04.2018 | 09:50

У рамках «Акції Випускник - 2018»  в приміщенні Золотоніського міськрайонного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний брейн-ринг «Різноманітний світ професій».    

Участь в змаганнях взяли дві команди старшокласників Подольського та Драбівецького навчально-виховних комплексів. Загалом на захід завітали 30 школярів, з яких 10 були учасниками команд.

У ході зустрічі юнаки та дівчата мали змогу проявити свої знання у сфері професійної орієнтації під час різноманітних творчих конкурсів.

Так, наприклад, учні активно відгадували професії, які на цей час актуальні на сучасному ринку праці, серед них: ріелтор, промоутер, туроператор, імпресаріо та багато інших. Також зображували представників професій у малюнках відповідно до класифікації Климова «людина – природа», «людина – техніка», «людина – людина», «людина – знакова система», «людина – художній образ». 

Змагання проходило в дружній обстановці, де кожен учасник був активним гравцем і прагнув якнайкраще виразити свої знання та вміння.

По завершенню заходу школярі переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики, а всі бажаючі пройшли тестування, яке допомагає визначитися з вибором професії та сферою професійної діяльності.

«Проведення подібних заходів для учнівської молоді сприяє цілеспрямованому розвитку здібностей і талантів у молодих людей, а також допомагає зробити правильний вибір майбутньої професії, що значною мірою впливає на професійну самореалізацію», -підсумувала профконсультант центру зайнятості Надія Журавльова.

           

Золотоніський МРЦЗ