30.03.2016 | 08:11

Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення та збереження робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за осіб, які були працевлаштовані за сприянням служби зайнятості.

Черкаський міський центр зайнятості завдяки інформаційно-роз’яснювальній роботі успішно співпрацює з підприємствами міста в напрямку працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

Протягом шести місяців ТОВ "ВСФ Технолоджіс" створило 10 таких місць, на які були працевлаштовані безробітні. Роботодавець звернувся до центру зайнятості та отримав компенсацію єдиного соціального внеску.

Підприємство займається виробництвом теплообмінного, ємнісного, сепараційного, фільтраційного та холодильного обладнання, компресорних установок, металовиробів і має можливість виготовляти обладнання як за типовими проектами, так і за ексклюзивними. У зв’язку з цим, підприємству постійно потрібні висококваліфіковані працівники, які забезпечать в майбутньому успішний розвиток машинобудівної, газо - і нафтопереробної галузей на Черкащині.

Співпраця з роботодавцями у цьому напрямку продовжується, адже такі послуги – серйозний стимул до створення нових робочих місць та засіб захисту соціальновразливих категорій населення.