оп
15.02.2019 | 10:00

Днями, на базі Черкаської районної філії обласного центру зайнятості відбулося перше в 2019 році засідання клубу для жінок «СТАРТ».

Засідання було присвячене плануванню майбутньої професійної кар’єри та розвитку рефлексії. Адже ефективне працевлаштування напряму залежить від психоемоційного стану особистості.

Фахівець з профорієнтації розробила заняття з використанням арт-терапевтичної техніки колажування. Це проактивна методика, що сприяє розвитку прогностичного мислення, кращого розуміння своїх потреб та намірів, в тому числі і щодо майбутньої професійної реалізації та визначення конкретних кроків до втілення їх в життя.

У ході спілкування з учасницями, заступник директора районної філії Вікторія Огіренко відмітила: «Клубна форма профорієнтаційної роботи активно впроваджується в роботу служби зайнятості. Її мета - адресна допомога різним категоріям клієнтів у вирішенні питання професійного самовизначення та працевлаштування. Ефективність такої роботи визначається можливістю створення умов для сприйняття, практичного засвоєння та використання нової інформації, що сприяє формуванню активної позиції пошукача роботи на сучасному ринку праці».

Під час засідання учасниці виготовляли власні колажі, використовуючи матеріали з журналів та газет для відображення структури своєї особистості, свідомих та несвідомих цілей, сфер життя та настроїв.

Заняття пройшло в невимушеній, творчій атмосфері, завдяки чому жінки змогли краще пізнати себе, подолати психологічні бар’єри у спілкуванні та визначити свої плани на майбутнє, в тому числі і щодо пошуку роботи.

Черкаська районна філія ОЦЗ