07.08.2019 | 10:38

Вчора у рамках співпраці обласної служби зайнятості з Державною прикордонною службою України, відбулася робоча зустріч заступника директора Черкаського обласного центру зайнятості Марини Сорокіної та начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Лариси Мірошник зі старшим офіцером відділення з добору в Черкаській області окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України Миколою Лисокінь.

На початку розмови старший офіцер розповів, що на сьогодні прикордонна служба України пропонує роботу громадянам України віком від 18 до 60 років, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, придатні до військової служби за станом здоров’я та не мають судимості.

За словами Марини Сорокіної, головним акцентом у роботі служби зайнятості було і залишається посилення взаємодії з роботодавцями, якісне забезпечення вирішення їх кадрових потреб.

«На сьогоднішній день, поряд з уже існуючими сучасними сервісами, у службі зайнятості продовжується процес модернізації та впровадження доступних електронних сервісів. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили. Так, з 1 серпня цього року  стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Окрема увага приділятиметься обслуговуванню великих підприємств, коли консультанти роботодавців будуть спеціалізуватися на особливостях галузей економіки, у яких функціонують такі великі підприємства», - коментує заступник директора.

У ході розмови Лариса Мірошник детально розповіла про можливість використання відеорезюме, відеопрезентацій роботодавців та їх вакансій. На цей час, на офіційному YouTube-каналі Черкаського обласного центру зайнятості сформовано базу даних вакансій та резюме, використовуючи яку, роботодавці можуть підібрати потрібний персонал. Також використовуючи нові технічні розробки служби зайнятості є можливість здійснювати проведення он-лайн співбесід із пошукачами роботи за допомогою Skype-зв’язку.

У свою чергу, Микола Лисокінь зосередив увагу учасників зустрічі на основних перевагах прикордонної служби в України, зокрема на соціальних гарантіях від держави: «Працівники нашої служби мають право на різні види відпусток, безкоштовне медичне обслуговування, забезпечення речовим майном та можливість отримання вищої освіти без відриву від військової служби. Також можливе опанування цивільного фаху кінолога, матроса, або ж моториста-машиніста».

Водночас, старший офіцер зазначив, що заробітна плата військовослужбовців стартує від 10 тисяч гривень, а залежно від займаних посад та умов служби – додаткові види грошового забезпечення.

Наприкінці зустрічі сторони напрацювали ряд пропозицій про подальшу співпрацю щодо якісного забезпечення роботодавця необхідними кадрами.

 

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ