14.12.2021 | 09:11

Напередодні річниці з дня утворення Державної служби зайнятості, ми хочемо познайомити вас з дружньою командою Черкаської обласної служби зайнятості.

Служба має «жіноче» обличчя – 81,3 відсотки її працівників – жінки.

Вони завжди відрізнялися умінням гармонійно поєднувати сім’ю, роботу та творчість. У всіх різна зовнішність та погляди на життя. Але кожна з них особлива та неповторна. Жінки досягають професійних вершин, кохають до останку та обіцяють собі не здаватись навіть в найважчі моменти життя.

Щодня виконуючи свої професійні обов’язки, слід залишати частинку часу на саморозвиток, пізнання нового, особливо того, що приносить неабияке душевне задоволення.

Такої думки і одна із працівниць Черкаського міського центру зайнятості - Жанна Василівна Вадченко.

Вона успішна, творча та приваблива жінка, яка побудувала навколо себе цікавий світ. Вона не шкодує себе, має амбіції та щирі почуття до своєї справи - служити на благо, дарувати людям надію змінити життя на краще з новою професією.

Майже 15 років в службі зайнятості. Свій трудовий шлях вона починала у 2007 році оператором електронно-обчислювальної машини, водночас навчаючись в Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького. З 2008 року стала фахівцем служби зайнятості. Останні 10 років Жанна Вадченко займається організацією професійного навчання безробітних у Черкаському міському центрі зайнятості.

Для неї робота у службі - це наче творення добра, турбота про ближнього не тільки через виконання службових обов’язків, а й за покликом душі. Жанна вважає, що працівник соціальної сфери повинен бути співчутливим, товариським, допитливим, постійно займатися самовдосконаленням, не боятися труднощів та мати ґрунтовні знання, щоб допомагати іншим.

Тому вже тривалий час Жанна працює саме у цій сфері: «Для мене - це не лише професія, але й покликання, де найвищою нагородою є людська шана та вдячність».

Поряд з цим амбітна жінка знаходить час для улюбленого захоплення – вишивання бісером. Цей вид рукоділля вимагає посидючості, уваги і творчої фантазії. Дуже екстравагантно виглядають вироби з комбінованими видами вишивок. Саме такою є одна із робіт Жанни Василівни, як символ - віри, надії та любові. У день відзначення державних свят, вишиванка стає справжньою окрасою та підкреслює жіночність і неповторність образу досвідченої фахівчині.

Такі жінки – приклад дбайливих берегинь домашнього вогнища та сумлінних працівниць служби зайнятості.