Напередодні річниці з дня утворення Державної служби зайнятості, ми хочемо познайомити вас з дружньою командою Черкаської обласної служби зайнято
сті.
Сьогодні наша розповідь про чарівну працівницю Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Оксану Ладну.
У ній дивовижно поєднуються краса, розум, аналітичне та творче мислення, відкритість, а найголовніше - добре серце та людяність.
У 2007 році Оксана закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом, опанувавши спеціальність «Облік і аудит». Після навчання пішла працювати у банківську сферу.
Був такий період, коли вона опинилася на роздоріжжі. У пошуках нової роботи, Оксана звернулася до місцевої служби зайнятості. На щастя, присмак безробіття не встиг зруйнувати всі надії і сподівання дівчини. Оксана пригадує, як особистий консультант запропонував їй роботу у колективі районного центру зайнятості. У той же день вона пройшла співбесіду з керівництвом, а згодом успішно зарекомендувала себе під час зустрічі з директором обласного центру зайнятості. З 2015 року Оксана Ладна стала членом дружньої команди фахівців районної служби зайнятості в Монастирищі та по цей час займається питанням сприяння зайнятості населення.
Робота в соціальній сфері для жінки стала випробуванням власних сил та нелегким шляхом до пошуку себе. Підтримку Оксана завжди знаходила серед своїх колег та колежанок.
- Говорить, що поруч з нею працюють чуйні люди, які завжди готові прийти на допомогу, адже їх об’єднують спільні прагнення в підтримці тих, хто до них звертається.
Найбільше задоволення в роботі їй приносить спілкування з людьми та можливість бути корисною тим, хто шукає шлях до реалізації професійних умінь.
Спокій та душевний затишок наша героїня знаходить у творчості. Її вишиті картини – то не лише витвір мистецтва, а й справжній дотик до прекрасного та незвіданого, відтворення українських традицій. Її роботи виконані у техніці півхрестик «петіт», «фрузелок» (французький вузлик), шов бекстіч по канві або тканині рівномірного плетіння. Якщо вам не відомі ці терміни, просто перегляньте роботи Оксани і все стане на свої місця.
Крім цього, Оксана Ладна матуся двох чарівних донечок – Ірини та Дани. Сім’я підтримує мамине захоплення. При кожній слушній нагоді донечки дарують нитки, або ж схеми для вишивки. А під час відрядження чоловік Оксани обов’язково знаходить магазин, де продають ці милі «дрібнички» для рукоділля, щоб привезти коханій дружині подарунок для душі.