оп
18.02.2019 | 10:00

Нещодавно, у Золотоніській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулася прес-конференція щодо підсумків роботи у 2018 році та визначення пріоритетних напрямків на 2019 рік.

На запитання провідних місцевих журналістів відповіді давали заступник директора-начальник відділу сприяння працевлаштування Наталія Дворник та фахівець з профорієнтації Надія Журавльова.

У заході взяли участь роботодавці, пошукачі роботи та соціальні партнери, зокрема: представники Пенсійного фонду України в Черкаській області та Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

Під час виступу Наталія Дворник детально проаналізувала роботу за минулий рік рік: «У 2018 році послугами міськрайонної філії скористалися 1783 жителя міста і району. Завдяки ефективній роботі фахівців, вдалося працевлаштувати 881 мешканця сільської місцевості. Також 223 особи із числа безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за професіями, що користуються попитом в аграрному секторі Черкащини».

Окрім цього, заступник директора-начальник відділу сприяння працевлаштування зазначила, що особлива увага приділялась наданню соціальних послуг воїнам, що повернулись зі Сходу країни.

Слід зазначити, що протягом 2018 року за допомогою у працевлаштуванні зверталося 35 безробітних з числа учасників Операції Об’єднаних Сил. За сприяння міськрайонної філії було працевлаштовано 13 безробітних цієї категорії населення, один з яких підписав контракт на службу в Збройних Силах України, а ще 5 осіб пройшли професійне навчання на замовлення роботодавця.

У свою чергу, Надія Журавльова розповіла про запроваджені сучасні електронні сервіси служби зайнятості, що покликані полегшувати клієнтам пошук роботи та значно економити їх час. У своїй доповіді фахівець з профорієнтації звернула увагу  на переваги використання електронної черги, персонального кабінету пошукача роботи та роботодавця,  відео-резюме, відео-вакансій, відео-презентацій підприємств, Skype-співбесід, онлайн-платформ Державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа», «Профорієнтація та розвиток кар’єри» тощо.

Щодо основних пріоритетів та завдань служби зайнятості на 2019 рік, Наталія Дворник відзначила декілька важливих напрямків. Серед них: впровадження інституту кар’єрного радника, що забезпечуватиме супровід та організацію надання послуг для населення, сприятиме пошуку роботи та плануванню кар’єри, а також активне продовження широкомасштабної інформаційної кампанії «Живи та працюй в Україні».

Золотоніська міськрайонна філія ОЦЗ