оп
05.03.2019 | 09:10

Однією із ефективних форм співпраці з роботодавцями, щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця, є проведення виїзних масових заходів, зокрема презентацій роботодавця. Перевага проведення такого заходу – це можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись на робочому місці з умовами праці, актуальними вакансіями, більш детально з’ясувати особливості роботи.

Так, днями проведено чергову «презентацію роботодавця». Цього разу клієнти Монастирищенської районної філії Черкаського ОЦЗ мали можливість зустрітись з приватним підприємцем Данько Наталією, яка є власницею магазину «Мерлін». Наталія розповіла про цікаві моменти при веденні бізнесу, який в свою чергу приносить не тільки прибуток, а й моральне задоволення.

У ході зустрічі присутні ознайомилися із історією становлення підприємницької діяльності Наталії. Під час проведення презентації Наталія розповіла учасникам заходу про умови праці, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення для своїх працівників. Також, вона наголосила на можливості стажування на робочому місці з подальшим працевлаштуванням за професією: продавець непродовольчих товарів.

В заході взяло участь 18 безробітних, які перебувають на обліку в районній філії, ФОП Данько Наталія, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Гусєва Олена.

Результатом проведення заходу, стала зацікавленість двох осіб пропозицією Наталії та видано направлення на працевлаштування, всі інші отримали корисну інформацію, яка допоможе в подальшому при пошуку роботи та працевлаштуванні.

Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ