14.08.2019 | 10:00

Черкаська районна філія обласного центру зайнятості тісно співпрацює щодо зайнятості громадян з установами і організаціями району та за його межами.

Днями в районній філії відбулась презентація роботодавця ДП «ВО "Карпати" м. Івано-Франківськ, який запрошує на роботу працівників за професією в’язальник схемних джгутів. Підприємство виготовляє електрокабельну продукцію для автомобілів марок: "Volkswagen Touareg", "Porsche Cayenne", "Mercedes C-class", "Mercedes E-class". У зв’язку із виходом на нові потужності із виготовлення кабельно-провідникової продукції, для укомплектування пропонуються робота та нові вакансії для більше 100 громадян.

Під час заходу представник роботодавця розповіла про вимоги при прийнятті на роботу, умови праці та соціальні гарантії.

«Співпраця з ДП «ВО «Карпати» це, насамперед, можливість працевлаштування  безробітних та отримання ними досвіду роботи за професією в’язальник схемних джгутів», - відзначає директор районної філії Олександр Гриценко.

Близько 20 безробітних громадян відвідали захід. Зацікавлені в отриманні роботи  в компанії, пройшли співбесіду з представником роботодавця та заповнили відповідні анкети.

         Черкаська районна філія ОЦЗ