оп
26.02.2019 | 10:00

Фахівці служби зайнятості постійно дбають про вдосконалення у напрямку надання комплексних соціальних послуг роботодавцям. Ті, хто тривалий час співпрацює з службою зайнятості, встигли оцінити якість, ефективність та швидкість у вирішенні питань, що стосуються підбору кадрів.

Одним із таких працедавців є Анатолій Рябоконь, який у місті Шпола і разом із дружиною займається пошиттям одягу. 

Починаючи з 2000 року, місцевий підприємець плідно співпрацює з службою зайнятості. За цей період 23 безробітних громадяни були працевлаштовані до підприємця, а ще 89 осіб -  взяли участь в тимчасових роботах.

Нещодавно, з метою ознайомлення шукачів роботи з актуальними вакансіями та продукцією, що випускається у швейному цеху приватного підприємця Анатолія Рябоконя, фахівці районної філії організували  День відкритих дверей для 10 безробітних громадян.

Керівник підприємства презентував присутнім робочі місця працівників та продемонстрував готові вироби, пошиті його працівниками, зазначивши, що: «Окрім індивідуальних замовлень від жителів району, наші працівники шиють спецодяг для різних підприємств, а також ми тісно співпрацюємо з волонтерами району з метою забезпечення наших бійців на Сході країни необхідними речами».

Також під час заходу потенційні працівники швейного цеху дізналися про умови праці, тонкощі роботи, оплату праці та отримали відповіді на питання, що їх цікавили.

Фахівці районної філії запрошують всіх роботодавців району до активної співпраці у вирішенні соціально важливих питань, що стосуються зайнятості населення.  

Шполянська районна філія ОЦЗ