21.03.2016 | 08:42

Одним із важливих завдань, що стоять перед спеціалістами служби зайнятості, є підвищення конкурентоспроможності  жінки на сучасному ринку праці, надання психологічної підтримки та підвищення впевненості в собі. Тож традиційно, як і кожного року, в області у період з 29 лютого по 4 березня 2016 року проведено акцію „Роль жінки в суспільстві”, приурочену до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

 Заходи в рамках її проведення, головним чином, були спрямовані на розширення можливостей працевлаштування жінок в сучасних умовах, подолання поширених гендерних стереотипів, оволодіння ефективними методами самопрезентації,  посилення мотивації до пошуку роботи.

З цією метою в профінформаційних секторах, в гендерних центрах кожного базового центру зайнятості було оновлено і доповнено інформаційні матеріали для жінок та з питань гендерної рівності,  а також  проведено семінари, клуби, тренінги для жінок на теми: „Жінка на ринку праці”; „Успішна жінка”; „Побудова кар’єри та професійний розвиток”; „Знайди себе у бізнесі”; „Жінка. Гендерні переваги та захист прав сучасної жінки. Сходинки жіночого успіху”  тощо. До проведення заходів були залучені представники громадських організацій, соціальні партнери, роботодавці.

В цілому, в рамках проведення акції, в області проведено 13 тренінгів та клуб для жінок, в тому числі, із залученням соціальних  партнерів.

Всього за період акції в області проведено 79 групових та масових профорієнтаційних заходів, в яких взяли участь 1342 особи, та надано 610 індивідуальних профорієнтаційних послуг жінкам. За результатами проведення  заходів:

-                 45 осіб  працевлаштовані;

-                 35 особам видано направлення на професійне навчання;

-                 64 жінки направлено на громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Результатом проведеної роботи було надання всього комплексу послуг служби зайнятості безробітним жінкам з метою підвищення їх рівня конкурентоспроможності на ринку праці.