оп
11.01.2019 | 08:00

Нещодавно, двоє амбітних безробітних повернулися з Одеського центру професійно-технічної освіти, де проходили навчання за направленням Черкаської районної філії обласного центру зайнятості. Виявивши бажання займатися підприємницькою діяльністю, вони пройшли курс з вивчення основних аспектів організації та ведення підприємницької діяльності в Україні, законодавчого та організаційного забезпечення бізнесу, отримали навички щодо стратегій ведення бізнесу, складання маркетингового та фінансового плану, кошторисів та розробки бізнес-плану.

Під час засідання комісії з питань виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, безробітні захистили власні бізнес-плани щодо надання бухгалтерських послуг та реалізації спортивного одягу. Тепер перед підприємцями-початківцями стоїть відповідальне завдання – втілити в життя власні задуми та гідно конкурувати на ринку праці.

У ході засідання директор районної філії Олександр Гриценко зазначив: «Відкриття власної справи – крок, на який нелегко зважитись. Адже відповідальність за свою долю і майбутню діяльність лежить повністю на плечах самої людини. Наше завдання в цій ситуації – допомогти повірити у власні сили та перетворити ідею безробітного у бізнес-проект. У подальшому, підприємець зможе забезпечувати роботою не лише себе, а й створювати додаткові робочі місця. Також нагадуємо, що на базі районної філії діючі та потенційні підприємці завжди можуть отримати консалтингові послуги з питань ведення бізнесу».

Слід зазначити, що протягом 2018 року за сприяння Черкаської районної філії одноразово виплату допомоги на відкриття власної справи отримали 4 особи.

Черкаська районна філія ОЦЗ