оп
15.04.2019 | 10:40

Значна увага фахівцями Городищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості приділяється безробітним, які виявили бажання зайнятися підприємницькою діяльністю, особливо якщо це продумані і виважені креативні ідеї активної молоді.

Так, на початку квітня поточного року, одноразово виплату допомоги по безробіттю для реалізації власної бізнес ідеї за сприяння служби зайнятості отримав  молодий городищанин Олександр Лисько.

Чоловік ще у 2009 році закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та отримав кваліфікацію інженера-електроніка за напрямом підготовки магістрів «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси». Після навчання Олександр перебував на військовій службі за контрактом займаючи посаду командира військової частини.

Після завершення строку дії контракту чоловік звернувся за допомогою у пошуку роботи до служби зайнятості. Перебуваючи на обліку в районній філії Олександр як безробітний відвідав семінар «Як розпочати власний бізнес?», отримав профконсультації та пройшов психодіагностичне тестування. Під час індивідуальних консультацій з фахівцями служби Олександр переконався у реальній можливості реалізації самозайнятості і вирішив започаткувати власну справу.

Навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості слугувало для чоловіка ще одним кроком до здійснення мрії. Після закінчення навчання безробітний під керівництвом досвідчених викладачів написав та успішно захистив бізнес-план на тему «Виробництво хлібобулочних виробів».

На сьогодні чоловік розпочав розвивати свій проект, планує найближчим часом створити нові робочі місця та наполегливо йти назустріч своїй меті.

«Не бійтеся робити помилки, найчастіше найбільшу нагороду приносить те, що найбільше нас лякає. Може, ви досягнете всього, чого хочете, а може, навіть більше, ніж уявляли собі. Хто знає, куди приведе вас життя, шлях довгий, і в результаті сама подорож і є мета. Тому, щоб дійти до мети, потрібно, насамперед, йти», - закликає молодий підприємець.

Городищенська районна філія ОЦЗ