17.04.2019 | 14:40

Профорієнтація школярів є одним з основних напрямків діяльності служби зайнятості. Мета цієї роботи – інформування учнів про світ професій та допомога фахівців при визначенні майбутнього фаху. З метою реалізації цих завдань працівники Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  провели День відкритих дверей для восьмикласників загальноосвітньої школи  № 1.

Начальник відділу активної підтримки безробітних районної філії Наталія Демченко провела екскурсію приміщенням та ознайомила учасників заходу з призначенням функціональних секторів, професіями, що актуальні на сучасному ринку праці, акцентувала  увагу на важливості правильного вибору фаху та  розповіла про навчальні заклади області.

«Великою помилкою молоді є вибір професії, продиктований модою та престижністю, а не реальними можливостями та потребами ринку праці. Вдалий вибір професійного майбутнього — це свого роду інвестиція, що гарантує задоволення від результатів своєї праці та кар’єрне зростання», — зазначила Наталія Демченко. 

Школярам було особливо цікаво відвідати сектор взаємодії з роботодавцями, в якому фахівці розповіли про особливості роботи в окремих сферах професійної діяльності. Діти мали змогу ознайомитись детальніше з вимогами  роботодавців до професій, які сьогодні є затребуваними на місцевому  ринку праці.

На завершення заходу учнівській молоді презентували платформу «Моя професія: консультаційна мережа», яка зацікавила старшокласників своєю доступністю та  можливістю безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн  режимі.

«Сподіваємось, що такі заходи будуть поштовхом до досягнення основної мети для кожного випускника школи – стати конкурентоспроможним на ринку праці та зайняти гідне місце в сучасному суспільстві», - прокоментував директор районної філії Ігор Мусюра.

Шполянська районна філія ОЦЗ