оп
18.02.2019 | 10:00

Розвиток сучасних інформаційних технологій значно збільшує можливості миттєвої комунікації та способів передачі інформації.

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, що проводиться в рамках Програми Державної служби зайнятості з професійної орієнтації на 2017-2020 роки передбачає проведення відео-уроків для школярів з використанням Skype-зв’язку.

Так, нещодавно за ініціативи Смілянського міськрайонного центру зайнятості було проведено такий урок для 21 учня 9-го класу навчально-виховного комплексу «Ліцей -ЗОШ І-ІІІ ступенів «Лідер» міста Сміли.

 Під час онлайн-трансляції, фахівець з профорієнтації Олександр Скомкін  ознайомив дітей зі складовими вибору професії, актуальними вакансіями ринку праці, помилками під час вибору професії та презентував можливості онлайн-сервісу Профорієнтаційної платформи «Моя професія:консультаційна мережа», де можна пройти відповідне тестування. Діти отримали інформацію для роздумів та виявили бажання дослідити свої схильності, здібності, психологічні особливості, використовуючи електронні сервіси служби зайнятості.

Як зазначила директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська: «Така інноваційна форма роботи не тільки приверне увагу школярів до важливості свідомого вибору професії, а й сприятиме успішному сприйняттю та аналізу інформації під час остаточного вибору професійного майбутнього та подальшого розвитку кар’єри».

Смілянський міськрайонний центр зайнятості