29.03.2016 | 08:10

З метою популяризації військової служби за контрактом в Збройних Силах України, 25 березня Катеринопільським районним центром зайнятості спільно з районним військовим комісаріатом організовано Ярмарок вакансій для 16 безробітних медиків та кухарів.

Під час заходу районний військовий комісар, підполковник Ігор Іванець зазначив: «Сьогодні армії потрібні рядові, сержанти та офіцери. Заробітна плата рядового, сержантського та старшинського складу – від 7 до 9 тис. грн., офіцеріввід 10 до 13 тис. грн. Військова служба за контрактом – це альтернатива постійній зайнятості з високими соціальними гарантіями та пільгами. «Контрактники» матимуть наступні переваги: безоплатне медичне обслуговування, санаторно-курортне лікування, щорічну відпустку від 30 до 45 календарних днів, можливість отримати житло тощо. Працевлаштування можливе також на споріднені з військовими спеціальності, в т.ч. кухаря та медичного працівника».

 Орієнтуючи учасників ярмарку на військову службу за контрактом директор центру зайнятості Тетяна Кондратенко у свою чергу повідомила: «Контрактна служба – це не тільки престижно, а і  можливість отримати високооплачувану роботу в умовах дефіциту робочих місць».

В результаті заходу 4 безробітних жінок зацікавилися контрактною службою та виявили бажання пройти співбесіду у військовому комісаріаті.

Наслідки такого соціального партнерства двох державних служб – військової та служби зайнятостівиявивилися вдалими і, хочеться сподіватися, перспективними.