оп
15.02.2019 | 10:00

Нещодавно, у Катеринопільській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора районної філії  Тетяни Кондратенко та заступника відділу надання соціальних послуг Вікторії Волошенюк  з  керівником ТОВ «АгроСоюзСнаб» Ігорем Магдалюком та директором ТОВ «Вектор-Агро ЛТД» Людмилою Гончар.

Ці два підприємства зареєстровані в Катеринопільському районі наприкінці минулого року.

Коли виникло питання у підборі працівників для будівництва птахоферми з промислового виробництва яєць у селі Розсохуватка, Людмила Гончар відразу ж звернулася за допомогою до служби зайнятості і вже має перші позитивні результати.

У свою чергу, Ігор Магдалюк розповів, що  в 2019 році на підприємстві планується створити близько 50 нових робочих місць для жителів Катеринопільського району. «Ми вже придбали автобус для забезпечення підвозу працівників з інших населених пунктів. Плани у нас перспективні, але ми розуміємо, що для їх втілення потрібні кваліфіковані працівники. У забезпеченні підприємства кадрами повністю розраховуємо на допомогу служби зайнятості» - відмітив керівник.

У ході розмови Тетяна Кондратенко проінформувала про стан ринку праці району,  послуги служби зайнятості та професійно-кваліфікаційний склад безробітних, які перебувають на обліку. Окрему увагу Тетяна Іванівна звернула на те, що у своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів, служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного обслуговування, активно впроваджує он-лайн сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

Також Вікторія Волошенюк ознайомила керівників підприємств з  варіантами заохочення роботодавців у разі працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця та  розповіла про можливість організації  професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

«Тісна співпраця з роботодавцями, розширення переліку послуг  завжди були пріоритетом в роботі служби зайнятості. Завдяки цьому ми можемо максимально задовольнити потреби роботодавців у кадрах, а безробітних забезпечити стабільною роботою», - підсумувала директор районної філії.

Катеринопільська районна філія ОЦЗ