26.03.2019 | 13:40

Одним із важливих завдань, що стоять перед фахівцями служби зайнятості, є сприяння зайнятості жінки на сучасному ринку праці, надання психологічної підтримки та підвищення впевненості в собі. Тож традиційно, як і кожного року, в області у період з 25 лютого по 7 березня 2019 року проводилася акція „Роль жінки в суспільстві”, приурочена до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

Заходи в рамках її проведення, головним чином, були спрямовані на розширення можливостей працевлаштування жінок в умовах сьогодення, подолання поширених гендерних стереотипів, оволодіння ефективними методами самопрезентації,  посилення мотивації до пошуку роботи.

З цією метою в профінформаційних секторах, в гендерних центрах всіх базових центрів зайнятості та філій ОЦЗ було оновлено і доповнено інформаційні матеріали для жінок та з питань гендерної рівності на ринку праці,  а також  проведено семінари, клуби, тренінги для жінок на теми: „Сучасна жінка”; „Жінка на ринку праці”; „Успіх та кар’єра в житті жінки”; «Гендерні переваги та захист прав сучасної жінки» тощо. До проведення заходів були залучені представники громадських організацій, соціальні партнери, роботодавці.

Всього в акції взяли  участь майже 1600 жінок, для яких проведено  68 групових та масових профорієнтаційних заходів, надано більше 1 тис. індивідуальних профорієнтаційних послуг. Як результат якісно проведеної роботи, понад 200 осіб працевлаштовані, майже 100 отримали направлення на професійне навчання, більше 100 - направлено на громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Відділ організації профорієнтації ОЦЗ