25.08.2023 | 09:11

           Традиційно обласна служба зайнятості активно долучилася до загальнонаціональної інформаційної кампанії в рамках Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначається з метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності такого поняття, як торгівля людьми.

           Так, наприкінці липня-початку серпня в кожному підрозділі обласної служби зайнятості були проведені інформаційно-консультаційні та профорієнтаційні заходи цільового спрямування, а саме, семінари, групові консультації, у т.ч. із залученням соціальних партнерів, тренінги тощо (в цілому, понад 30 заходів) за участі більше, ніж 350 безробітних, а також роботодавців.

            Інформаційно-просвітницький зміст кампанії включав такі питання, як трудова міграція і як з нею пов’язана торгівля людьми, правила безпечної міграції, реалізація національної політики щодо протидії торгівлі людьми в Україні, відстоювання прав і свобод громадян України, які потрапили в ситуацію пов’язану з торгівлею людьми, співпраця органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій у протидії торгівлі людьми.

            До проведення також долучилася фахівці Городищенського, Драбівського, Корсунь-Шевченківського, Кам'янського бюро правової допомоги, Центру соціальної служби Звенигородської міської ради, Золотоніського місцевого центру з надання БВД, КЗ "Центр соціальних служб" Чигиринської міської ради, Ватутінського центру соціальних служб, представники ГО «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини» ГО «Черкаський правозахисний центр», головні державні інспектори з питань праці, регіональний координатор із взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області Людмила Проценко та БО «100 % життя. Черкаси» та інші.