13.03.2020 | 11:10

Днями в залі засідань Управління соціального захисту населення Тальнівської райдержадміністрації відбувся інформаційний семінар для учасників Революції Гідності,  антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони країни.

У заході взяли участь працівники Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Мета зустрічі - опрацювання можливостей та напрямків вибору професій, зміни спеціальності з подальшим працевлаштуванням, або започаткування власного бізнесу, полегшення професійної адаптації та підвищення кваліфікації.

Семінар відбувся у форматі діалогу, під час якого 27 учасників ознайомилися з переліком закладів професійно-технічної освіти, отримали відповіді на питання та активно брали участь у їх обговоренні.

Провідна фахівчиня з профорієнтації Олена Липкань повідомила, що за сприяння служби зайнятості, безробітні громадяни, з числа відповідної категорії осіб, мають можливість:

пройти професійну підготовку та перепідготовку за робітничими професіями, актуальними на місцевому ринку праці;

здійснити підвищення кваліфікації, зокрема, пройти стажування безпосередньо на виробництві;

пройти курси цільового призначення з метою набуття нової компетенції.

Навчання безробітних може здійснюватись у державних закладах освіти, або ж в 11 центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Отримати послуги професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації можуть, як працюючі так і не працюючі віцськовослужбовці.

Після успішного завершення повного курсу навчання, видаються документи державного зразка, що підтверджують набуття нової спеціальності, або підвищення кваліфікації за раніше здобутою професією.

«Окрім того, фахівці служби зайнятості завжди допоможуть з вибором професії чи зміни фаху, з подальшим працевлаштуванням, або ж порадять з чого почати ведення власного бізнесу», - наголосила Олена Липкань.

Тальнівська районна філія ОЦЗ