оп
30.03.2018 | 09:59

Загальновідомо, що тісна співпраця з роботодавцями є найважливішою передумовою якісного вирішення головного завдання служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян.

Так, протягом минулого року Золотоніський міськрайонний центр зайнятості надав місцевим роботодавцям 12 126 інформаційних та консультаційних послуг, в тому числі шляхом відвідування роботодавців безпосередньо на  виробництві, в установах та організаціях. За сприяння центру зайнятості із 1 472 - заявлених місцевими роботодавцями вакансій забезпечено кваліфікованими кадрами 1 434 вакансії, що становить 97 відсотків від потреби, переважна більшість з них на посади – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, укладальник-пакувальник слюсар-ремонтник, оператор котельні (кочегар), апаратчик оброблення зерна, лісоруб, оператор машинного доїння, охоронник та інші. Роботодавці також організовували громадські роботи та роботи тимчасового характеру, в яких взяло участь 375 осіб та було укладено 93 - договорів на працевлаштування після закінчення професійного навчання. Для підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці для 325 осіб було організовано професійне навчання з метою здобуття ними відповідної кваліфікації або приведення у відповідність до сучасних вимог. За сприяння міськрайонного центру зайнятості створено 19 нових робочих місць, які всі укомплектовані.

Одним із прикладів тісної співпраці центру зайнятості з місцевими роботодавцями є співпраця з ТОВ «Гранекс-Черкаси», яке протягом вже 10 років проводить свою господарську діяльність у селі Деньги Золотоніського району. Товариство займається вирощуванням сільськогосподарських рослин та культур і входить до групи компаній GRANHOLD N.V. (Бельгія). Власником господарства в селі є досвідчений бельгійський фермер Том Ван Гоі.

«Тільки протягом трьох останніх років співпраці за сприяння центру із 43 заявлених роботодавцем вакансій – всі укомплектовано. Саме з початку цього року підприємство найбільше потребувало працівників на такі посади як – трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва та водії автотранспортних засобів. 6 колишніх безробітних знайшли роботу на ТОВ «Гранекс-Черкаси» та працевлаштовані на ці посади», - повідомила директор міськрайонного центру зайнятості Людмила Павліченко.

Найближчим часом фермер планує створити нові робочі місця та працевлаштувати на них золотоніських безробітних.

 

Золотоніський МРЦЗ