оп
13.02.2019 | 10:00

Після утворення Сагунівської об’єднаної територіальної громади до, якої ввійшли села Чигиринського району, а саме Боровиця, Топилівка важливим напрямком роботи Чигиринської районної філії Черкаського ОЦЗ стало налагодження тісної співпраці.

Із цією метою директор Чигиринської районної філії Черкаського ОЦЗ Світлана Коршунова зустрілася із головою Сагунівської об’єднаної територіальної громади Іриною Бодяненко. Керівники обговорювали шляхи подолання безробіття на селі, питання розвитку малого підприємництва у сільській місцевості, розмірковували про способи сприяння легалізації зайнятості.

У ході робочої зустрічі Світлана Коршунова презентувала послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям та населенню, розповіла про нові підходи в обслуговуванні клієнтів, нові форми роботи (відеорезюме, скайп-співбесіди, презентації тощо). Особливу увагу акцентувала на тому, що в умовах дефіциту підходящих вакансій та гострої конкуренції на ринку праці одним із дієвих напрямів активної політики зайнятості населення, особливо селян, є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Завдяки цьому можна запобігти наслідкам безробіття, залучити громадян, які втратили роботу, до активного життя та отримання додаткового заробітку під час перебування на обліку в службі зайнятості.

У ході конструктивного діалогу обумовлено шляхи співпраці Чигиринської районної філії та об’єднаної територіальної громади у напрямку реалізації програми зайнятості населення та укладено угоду про співпрацю щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць.

Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ