11.08.2021 | 12:11

У рамках продовження співпраці Черкаського міського центру зайнятості з головою громадської організації «Межа.ЮА» та керівником проєкту «Норвегія-Україна» в Черкаській області Олександром Тимошенко, проведено семінар для безробітних учасників АТО/ООС.

Участь у заході взяли 15 військовослужбовців та учасників бойових дій.    Зі слів, Олександра Івановича, відповідно до грантової угоди Міжнародного фонду соціальної адаптації й ГО «МЕЖА.ЮА», проєкт повністю фінансує влада Норвегії.

Для реалізації проєкту організовано навчання на базі Черкаського державного технологічного університету за напрямком «Основи підприємницької діяльності. Власний бізнес», яке триватиме 3 місяці.

«Після закінчення курсу випускники отримають документ Україно-Норвезького зразка, що дозволить в майбутньому обіймати посади керівника, менеджера, управителя тощо. Та найголовніше – під час навчання кожен буде працювати над своїм бізнес-проєктом, а після навчання зможе втілити його в життя, розпочавши власний бізнес», - підкреслив Олександр Тимошенко.

Основу проєкту складає професійна перепідготовка та соціальна адаптація громадян України, які брали участь у зоні проведення АТО/ООС, дорослих членів їх сімей (чоловік/дружина) та членів сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік/дружина). У ході соціальної адаптації учасники проєкту отримують допомогу у правовій адаптації, психологічній адаптації, а також сприяння працевлаштуванню та організації власного бізнесу.

Довідково: проєкт  реалізується у 25 містах України. Напрямки навчання, які реалізуються в межах Проєкту, можна переглянути за покликанням: https://ifsa.kiev.ua/proekt-ukraina-%E2%80%93-norvegiya/rezultati/spring-semester-2021.html?fbclid=IwAR3COlMzaAGvcUnfXTFhh1oaKpFZuykcxd2ozSvSJOJczBTxJjDZ5JNe3uE

Черкаський міський центр зайнятості