оп
20.03.2019 | 09:40

Нещодавно, в новоутвореній Сагунівській ОТГ (об’єднує населені пункти Черкаського та Чигиринського районів) була проведена спільна зустріч голови Сагунівської ОТГ Ірини Бодяненко з директорами Черкаської та Чигиринської районних філій обласного центру зайнятості Олександром Гриценком та Світланою Коршуновою. Метою зустрічі було узгодження спільних дій та визначення подальших напрямів співпраці.

У ході перемовин між сторонами було підписано угоди про співпрацю та погоджено питання виїзних прийомів громадян фахівцями служби зайнятості. Також, розглядалося питання організації громадських робіт за участю безробітних громадян. Питання актуальне для обох сторін, адже громада на умовах співфінансування отримує працівників для виконання робіт соціального спрямування, а клієнти служби зайнятості - додатковий дохід та тимчасову роботу.

«Служба зайнятості завжди шукає можливості бути корисною громадам. Досягнуті домовленості сприятимуть соціальному захисту жителів громади, оскільки безробітні будуть доглядати осіб похилого віку в селах Сагунівка, Боровиця та Топилівка», - відзначив Олександр Гриценко.

Підписані угоди вже дали перші результати. Днями, відбувся виїзний прийом фахівця Черкаської районної філії у село Сагунівка, під час якого 3 особи мали можливість проконсультуватися і отримати фахові відповіді на питання. Крім того, двоє місцевих жителів громади з числа безробітних вже направлені районною філією на громадські роботи для допомоги літнім людям в селах Сагунівка та Боровиця.

Фахівці служби зайнятості постійно підтримують зв’язок з громадами та сприяють вирішенню питань, пов’язаних із зайнятістю населення.

Черкаська районна філія ОЦЗ