24.04.2018 | 08:50

З кінця 2017 року на Канівщині діє Ліплявська об’єднана територіальна громада, до складу якої входять села Озерище, Келеберда та Ліпляве. Між цією громадою та Канівським міськрайонним центром зайнятості укладено угоду з окресленими шляхами співпраці у напрямку подолання сільського безробіття, сприяння зайнятості населення, створення нових робочих місць на території громади, визначені обов’язки сторін.

Працівники центру зайнятості постійно підтримують зв’язок з громадою та сприяють вирішенню питань, пов’язаних із зайнятістю населення.

З метою наближення сервісу з надання соціальних послуг, пов’язаних із питаннями зайнятості населення, в адміністративному приміщенні громади, а також у населених пунктах, які до неї входять, працівниками місцевого центру зайнятості здійснюється прийом громадян за погодженим з громадою графіком.

Так, за період співпраці, на території Ліплявської ОТГ було надано 97 інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг, послуг з пошуку роботи та резервування часу у спеціалістів центру зайнятості через сервіс «Електронна черга».

«З метою сприяння зайнятості сільського населення, роботодавцями району працевлаштовано 17 жителів громади - колишніх безробітних, на такі посади як –  вчитель, інспектор з обліку та бронювання військовослужбовців, інженер з охорони праці, лісоруб, водій, продавець продовольчих товарів, кухар, тракторист, птахівник та охоронник», - повідомляє директор міськрайонного центру зайнятості Надія Коломієць.

Задля поглиблення співпраці між центром зайнятості та Ліплявською ОТГ нещодавно відбулася робоча зустріч представників центру з головою громади Сергієм Геращенком, в ході якої обговорено перспективи розвитку громади, можливості створення нових робочих місць та залучення безробітних до громадських робіт та робіт тимчасового характеру. Фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Краєва ознайомила з потребою у працівниках ПрАТ «Миронівська птахофабрика», ТОВ «Ергопак», ТОВ «Пономар» та ТОВ «Сучасні торговельні технології».

Канівський міськрайонний центр зайнятості готовий і надалі сприяти у вирішені питань зайнятості мешканців громади та розвитку інфраструктури території.

Канівський МРЦЗ