оп
26.02.2019 | 09:00

Налагодження співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості, адже саме там зосереджена та категорія населення, що потребує особливої уваги в сприянні працевлаштування.

Для вивчення потреб Михайлівської  об’єднаної територіальної громади та надання методичної кваліфікованої допомоги у сфері соціального захисту населення від безробіття, директор Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Валерій Хабло разом із фахівцями відвідали село Михайлівка.

Під час робочої зустрічі Валерія Хабла та голови Михайлівської об’єднаної територіальної громади Андрія Донця, мова йшла про вирішення питань зайнятості сільського населення, надання соціальних послуг фахівцями районної філії та перспектив розвитку інфраструктури на території громади.

Валерій Хабло розповів про ситуацію на ринку праці Драбівщини та звернув особливу увагу на необхідність  прогнозування потреби в кадрах на перспективу. За його словами: «Тільки такий підхід дозволяє об’єктивно визначати напрями та обсяги підготовки кваліфікованих робітників, оперативно і вчасно задовольняти потреби підприємств у кадрах, відкрити шляхи для плідної співпраці».

 У ході розмови, директор районної філії ознайомив Андрія Донця з новими методами роботи служби зайнятості, такими як застосування процедури профілювання зареєстрованих безробітних та соціального супроводу при працевлаштуванні та після працевлаштування за підходом кейс-менеджмент, використання відео-резюме та відео-вакансій тощо. «Такі новації все більше набирають популярності, як серед роботодавців, так і серед безробітних та прискорюють укомплектування вакансій», - відзначив Валерій Хабло.

Також, у ході зустрічі учасники обговорили шляхи розвитку об’єднаної територіальної громади у період до 2020 року, домовились про організацію громадських робіт у 2019 році на умовах співфінансування, проаналізували можливість створення нових робочих місць та підписали угоду про спільну діяльність.

Наприкінці зустрічі сторонами було обумовлено графік прийому та консультування фахівцями районної філії громадян, які проживають на території Михайлівської об’єднаної громади. За допомогою он-лайн сервісу «Електронна черга», жителі громади матимуть можливість резервувати час прийому, а фахівці окрім пошуку підходящої роботи, надаватимуть профорієнтаційні послуги, зокрема, із застосуванням психодіагностичних методик.

Співпраця з Михайлівською об’єднаною територіальною громадою налагоджена і буде продовжуватись на постійний основі.

Драбівська районна філія ОЦЗ