оп
04.03.2019 | 10:00

Однією з перспективних і привабливих форм підвищення кваліфікації для безробітних, є стажування безпосередньо на робочому місці. Для роботодавця – це найкращий спосіб задовольнити потребу в робочій силі кваліфікованими кадрами, а для безробітного – адаптування до нових умов праці, а в подальшому – успішне працевлаштування.

 «Якщо безробітний не має достатніх професійних навиків, або досвіду роботи, служба зайнятості сприяє в організації його стажування безпосередньо на підприємстві. Претендент на посаду вдосконалює свої професійні якості, адаптується до умов праці,  вивчає обладнання, технології та знайомиться з трудовим колективом.  Роботодавець же, в період стажування, має змогу переконатися в надійності та компетентності працівника, якого він планує взяти на постійну роботу», - коментує директор Черкаської районної філії обласного центру зайнятості Олександр Гриценко, підкреслюючи актуальність стажування для безробітних, які втратили кваліфікацію.

З початку 2019 року за сприяння Черкаської районної філії вже 4 особи з числа безробітних проходять стажування на підприємствах міста Черкас та району.

За минулий рік на навчання було направлено 360 осіб, з яких 88 - проходили стажування безпосередньо на виробництві. До підвищення кваліфікації найчастіше залучались шукачі роботи за такими професіями, як: водій автотранспортних засобів, плодоовочівник, рибалка прибережного лову, кухар, оператор котельні, оператор ліній виробництва, підсобний робітник та лісокультурник.

Кожен, хто навчався за направленням служби зайнятості, був працевлаштований після його завершення.

Черкаська районна філія ОЦЗ