09.10.2023 | 09:11

«Суттєвим на мою думку є те, що завдяки урядовому проєкту єРобота, лікарська справа та стоматологія на Черкащині продовжують розвиватися, тим паче у такий складний час», - зазначає директор Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Джур.

Про те, що жодного разу не пошкодувала, взявши участь у програмі з мікрокредитування, розповіла особисто стоматологиня Вікторія Товстоп’ят. Вона власниця стоматологічної клініки «Apex Art», що у Черкасах.

Про програму дізналася від однієї з клієнток. Заручившись підтримкою головного лікаря, визначилася з необхідною сумою гранту, склала бізнес-план та детально описала на що планує витратити кошти.

Каже, що дуже хвилювалася перед онлайн-зустріччю з комісією Черкаського обласного центру зайнятості, але як виявилося – все пройшло легко та невимушено.

Коли дізналася, що стала однією із переможців програми, почала планувати закупи. На грантові кошти придбала мобільні тумби, фотополімерні лампи, засоби для пломбування каналів, стоматологічне обладнання EMS та ін.

На цей час підприємниці вдалося створити три робочі місця, перевиконавши умови отриманого гранту. Зокрема, за два з них – отримує компенсації від держави, що значно зменшує розмір податків.

За словами стоматологині, наймані працівники мають гідну заробітну плату та умови праці, забезпечені спеціальною формою, працюють з сучасним обладнанням, а все податкове навантаження керівництво клініки взяло на себе.

«Для мене важливо було почути, що підприємниця планує продовжити тісну співпрацю з службою зайнятості з добору персоналу і не тільки. Такі люди генерують робочі місця та податки. Взагалі, розвивати бізнес в період війни для мене особисто – гідний вчинок. Це – сміливість. Я звертаю на це увагу! Україна повинна стати країною підприємців, де спільна інтенція з державою дає такі круті результати, - резюмує Олександр Джур.

 

Якщо ви також маєте давню мрію і бачите себе успішним підприємцем, але не вистачає фінансової підтримки – готуйте бізнес-план та беріть участь у програмі «Власна справа».

Потрібна консультація? Звертайтеся за допомогою до фахівців Черкаського обласного центру зайнятості за номером телефону: +38 (093) 16 17 861 або пишіть нам у Telegram