29.03.2016 | 08:36

Сьогодні відбувається своєрідна еволюція ролі жінки в суспільстві. Її більше не задовольняє традиційна роль домогосподарки, і вона прагне стати матеріально незалежною від чоловіка, відкриває свою власну справу або будує кар’єру і досягає успіху.

Надійним помічником і порадником для жінок, які бажають бути успішними, знайти роботу відповідно до професійних інтересів та уподобань, є служба зайнятості. Так, на початку березня в рамках акції „Роль жінки в суспільстві” Тальнівським районним центром зайнятості спільно з Відокремленим структурним підрозділом «Тальнівський будівельно-економічний коледж» проведено два семінари-тренінги на тему: «Складання бізнес-плану». В заходах взяли участь 30 безробітних жінок, з них 2 внутрішньо переміщені особи з Донецької області.

Учасниці заходів мали можливість отримати рекомендації та поради від фахівців центру зайнятості та досвідчених коучерів щодо побудови успішної кар’єри найлегшим шляхом в найкоротший термін. Жінки активно обмінялися думками та отримали індивідуальні консультації.

Проведення вказаних заходів завжди сприяє особистому зростанню жінок, формуванню їх активної життєвої позиції та підвищенню самооцінки.