14.01.2020 | 08:00

З метою орієнтації майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл на актуальні на ринку праці регіону професії, фахівці Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організовують і проводять професіографічні екскурсії на місцеві підприємства.

Цього разу учні 6-го гімназійного класу Тальнівського навчально – виховного комплексу загальноосвітньої школи №1-гімназії  стали учасниками професіографічної екскурсії, що була організована на Тальнівському РЕМ.

Головний інженер Анатолій Голуб розповів школярам про історію створення та діяльність підприємства.

Також школярі дізналися про кадровий склад, освітньо-кваліфікаційні вимоги до  претендентів на роботу, характер і умови праці  робітників та  інженерно-технічних фахівців.

Кожен мав змогу поспілкуватися з працівниками та побачити, як ремонтується лінія електромережі, роздивитися спеціальну техніку, засоби захисту з охорони праці. Із захопленням школярі розглядали диспетчерський щит, за допомогою якого контролюється робота енергомережі всього району.

Учні були вражені злагодженою і клопіткою роботою працівників електричних мереж  та усвідомили важливість їх роботи, від якої  залежить  наше комфортне життя.

Профорієнтаційний захід поповнив знання школярів  про робітничі професії, уявлення про сучасні умови виробництва та допоміг зорієнтуватись ще в одному напрямку професійної діяльності.

Тальнівська районна філія ОЦЗ