оп
12.12.2018 | 16:57

Професіографічна екскурсія, як одна з форм профорієнтаційної роботи, дає можливість школярам безпосередньо познайомитися з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи.

З метою орієнтації майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл на актуальні на ринку праці нашого регіону професії, фахівці Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організовують і проводять такі заходи на підприємства Тальнівщини. Цього разу школярі мали можливість ознайомитись технологічними процесами щодо зберігання зерна та вироблення з нього борошна вищого та першого ґатунків. 26 школярів Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа № 1 - гімназія» відвідали ТОВ «КХП «Талне».

Під час екскурсії начальник технологічного цеху млина В’ячеслав Смілянець цікаво та змістовно розповів дітям про професії, які є на виробництві, кваліфікаційні вимоги до них. Особливо вражаючим для учнів був процес переробки зерна в борошно, під час якого кожен бажаючий мав змогу покерувати спеціальним пультом.

«Учні зрозуміли наскільки повинен бути відповідальний працівник, адже від роботи людини з найпростішою професією залежить робота цілого підприємства. Організована екскурсія виявилася інформативною і пізнавальною для майбутніх випускників. Організація таких професіографічних зустрічей формує у молоді позитивне ставлення до робітничих професій, розширює світогляд школярів та допомагає у виборі майбутнього професійного шляху», - відзначає директор Тальнівської районної філії Світлана Савченко.

Тальнівська районна філія ОЦЗ