Черкаська обласна служба зайнятості щорічно 1 жовтня долучається до відзначення святкових дат турбуючись про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів служби зайнятості, які своєю багаторічною працею заслугували до себе глибоку пошану.
Так і цього року представники Черкаського обласного центру зайнятості, філій ОЦЗ та центрів зайнятості області особисто відвідали і привітали людей, за плечима яких старанна праця, відзнаки і досвід, вміння і мудрість. Пенсіонери, які працювали у службі зайнятості були запрошені на концертні програми, організовані з нагоди свят у місцевих будинках культури, також їм надана адресна допомога, подяки, вітальні листівки та подарунки. Працівники та ветерани служби зайнятості з великим задоволенням поспілкувалися між собою, пригадали роки роботи та цікаві моменти з життя.
У день свята директори Черкаського обласного та Черкаського міського центрів зайнятості Григорій Дендемарченко та Оксана Щербак провели дружню зустріч з ветераном служби Анатолієм Казаєвим, який 17 років – з 1992 по 2009 роки перебував на посаді директора міського центру зайнятості. Колишньому керівникові було вручено лист-подяку та надано допомогу у ремонті комп’ютерної техніки.
Оптимізм, енергія та активна громадська позиція героїв свята і надалі будуть слугувати прикладом для наслідування молодим поколінням. А працівники служби зайнятості робитимуть все можливе, щоб люди, які стояли біля витоків служби відчували повагу, підтримку і турботу.
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ