01.04.2019 | 10:10

Забезпечення зайнятості населення в об’єднаних територіальних громадах – одне з головних завдань служби зайнятості. Кожна громада приділяє велику увагу збереженню і розвитку кадрового потенціалу.

З метою надання фахової допомогу жителям Келебердянського старостинського округу Ліплявської об’єднаної територіальної громади, фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості ініціювали проведення виїзної акції «З людьми і для людей». Захід відбувся за участю представників місцевого відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області та понад 30 місцевих жителів.

У ході проведення виїзної акції фахівець з профорієнтації Ольга Бровко презентувала послуги служби зайнятості, а також розповіла про стан місцевого ринку праці, звернула увагу на функціональні можливості сучасних електронних сервісів служби зайнятості та актуальні вакансії.

Жителі громади найбільше цікавились питаннями щодо працевлаштування та можливостями проходження професійного навчання за сприяння служби зайнятості.

Представники міськрайонної філії звернули увагу присутніх на вакансії підприємств, що потребують укомплектування кадрів. На цей час ПрАТ «Миронівська птахофабрика» потребує водіїв атотранспортних засобів, підсобних робітників, водіїв навантажувача, слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування, слюсарів з ремонту автомобілів, слюсарів-ремонтників, трактористів-машиністів, операторів інкубаторно-птахівничої станції, лікарів ветеринарної медицини, майстрів, лаборантів тощо. Особливо зацікавила багатьох учасників акції інформація про можливість працювати в стабільній компанії, адже окрім повного соціального пакету, підприємство забезпечує перевезення своїх працівників з віддалених населених пунктів.

«Виїзні акції служби зайнятості у громади – це добрий приклад того, як забезпечити жителям сільської місцевості адресну допомогу та поінформувати їх про важливі питання, що стосуються пошуку роботи. Усі бажаючі отримали індивідуальні консультації фахівців, а також  розуміння того, що служба зайнятості – це надійний помічник у побудові професійної кар’єри» – коментує директор міськрайонної філії Надія Коломієць.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ