25.02.2019 | 10:00

Змінюючи вектор організації тимчасової зайнятості населення, служба зайнятості все більше уваги приділяє організації громадських робіт соціального спрямування, зокрема, в державних установах, що надають різнопланову допомогу громадянам.

Так, в Уманському міському центрі зайнятості протягом 2018 року до участі в громадських роботах щодо інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та опрацювання відповідної документації в управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради було залучено 54 особи з числа безробітних. Саме участь у громадських  роботах дала можливість цим людям проявити свої вміння та презентувати роботодавцю свої професійні якості.

«Колишні безробітні, переселенки - Катерина Комайгородська та Тетяна Зобкова, змогли зарекомендували себе, як сумлінні, дисципліновані працівники, які успішно справляються зі своїми обов’язками - тепер працюють спеціалістами державної служби управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради», - коментує директор міського центру зайнятості Степан Фащевський.

У 2018 року в Уманському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 41 особа з числа безробітних також працювали на громадських роботах. Серед них - Галина Голіхіна, яка після тимчасової зайнятості отримала в результаті постійну роботу на посаді соціального працівника.

Довідково: станом на 10 лютого 2019 року участь в громадських роботах за сприяння Уманського міського центру зайнятості беруть 4 безробітні громадяни.

Уманський міський центр зайнятості