23.06.2016 | 08:10

Фахівці Шполянського районного центру зайнятості активно сприяють працевлаштуванню безробітних, в тому числі, демобілізованих військовослужбовців та учасників антитерористичної операції, які потребують підтримки для продовження мирного життя.

Так, за допомогою у пошуку роботи з початку року до центру зайнятості звернулися 83 колишні армійці. Саме за сприяння центру зайнятості 11 демобілізованих військовослужбовців працевлаштовані, 2 особам надано допомогу на відкриття власної справи, 1 особа залучена до профнавчання, 3 чоловіки виявили бажання продовжити військову службу за контрактом, 23 особи прийняли участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

Одним із перших, хто скористався послугами центру зайнятості та успішно працевлаштувався, був Руслан Смірнов. Військовий отримав інвалідність під час участі в АТО, що завадило йому після повернення додому працювати за фахом муляра. Але завдяки його активній життєвій позиції та підтримці фахівців центру зайнятості чоловік невдовзі був влаштований охоронцем на постійне місце роботи в ТОВ «ЛНЗ-АГРО», яке займається вирощуванням кукурудзи та соняшника. Тому кредо колишнього військовослужбовця «Усе кращепопереду!» в котрий раз привело його до перемоги.