оп
07.03.2019 | 08:20

Ірина Скорова - з тих людей, котрим волею долі довелося полишити свої домівки і поїхати якнайдалі від воєнних дій, що розпочалися на той час в Донецькій області.

Переїхавши до міста Монастирище, одним із головних питань, що потрібно було оперативно вирішити - пошук роботи з гідною оплатою праці. Коли власні ресурси закінчувались, дівчина вирішила звернутись за допомогою до місцевої сервісної установи - Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Свого часу Ірина здобула вищу освіту у ПВНЗ «Європейський університет» за спеціальністю «Банківська справа». Застосовуючи отримані знання в університеті, вона працювала і менеджером з персоналу, і менеджером з логістики, а також мала досвід роботи на посаді інспектора з кадрів. Тож і роботу дівчині підбирали відповідно до її попереднього досвіду. Та знайти роботодавця, який шукав би такого фахівця, як Ірина виявилось не так легко. Через деякий час дівчина пішла працювати на громадські роботи, де зарекомендувала себе, як відповідальна людина з великим бажанням працювати. Згодом, їй запропонували вакансію начальника відділу кадрів в ТОВ «Монастирищенський машинобудівний завод».

На новому місці колишню жительку Донецької області задовольняли умови праці та розмір заробітної плати. Після успішного проходження стажування, вона була прийнята на роботу, де працює і понині.

«На сьогоднішній день обсяг задач, що постають перед службою зайнятості, постійно збільшується, з’являються нові послуги, що дозволяють підвищити рівень ефективності пошуку роботи. Для нас важливо бути ближчими до людей, консультувати, направляти, а найголовніше – сприяти відновленню трудового потенціалу кожного, хто звернувся за допомогою», - коментує директор Монастирищенської районної філії Володимир Левадський.

Монастирищенська районна філія ОЦЗ