оп
13.03.2019 | 12:10

В сучасних умовах виникає потреба розширення спектру послуг для клієнтів служби з урахуванням індивідуальних потреб, їх рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації та мобільності. Ключовою фігурою у наданні соціальних послуг в службі зайнятості є кар'єрний радник. Він працює з кожним клієнтом окремо, тому зможе побачити перешкоди, які стоять перед клієнтом на ринку праці в момент працевлаштування, та допоможе подолати їх.

З метою підготовки фахівців базового рівня для роботи в проекті з лютого поточного року проводяться навчальні тренінги за кущовим методом. Коучерами виступили начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості Алла Баранцова та начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Наталія Мінько у супроводі заступника директора обласного центру зайнятості Марини Сорокіної. На даному етапі проведено 5 тренінгів для 86 фахівців, які виконують функції реєстратора та фахівців, які поєднують функції реєстратора і кар’єрного радника.

Під час навчання були відпрацьовані комунікативні навички, визначені основні професійні компетенції реєстратора та кар’єрного радника, проаналізовані конкретні ситуації, які виникають в роботі.

За словами Марини Сорокіної на досягнутих результатах обласна служба зайнятості не зупиняється, адже своєчасне навчання  фахівців є запорукою якісного обслуговування клієнтів та сприяє якомога швидшому впровадженню в роботу служби зайнятості інституту кар’єрних радників.

Відділ організації профорієнтації ОЦЗ