04.12.2018 | 09:58

В умовах постійного зростання темпів розвитку новітніх технологій змінюються й умови та методи профорієнтаційної роботи. Сьогодні, значною популярністю серед населення користуються електронні сервіси, впроваджені Державною службою зайнятості, зокрема – он-лайн тестування.

Так, презентація Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри, сервіс якої знаходиться на офіційному веб-сайті Державної служби зайнятості, відбулася під час семінару для працівників закладів освіти, що організували та провели фахівці Уманського міського центру зайнятості. До проведення заходу долучились 20 заступників директорів з виховної роботи та практичні психологи загальноосвітніх шкіл міста Умань.

«Скориставшись Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри, користувач має можливість пройти профдіагностичне тестування в режимі он-лайн без відвідування сервісної установи та отримати рекомендації щодо: вибору професії, майбутнього напряму професійного навчання, визначення схильностей до підприємницької діяльності тощо. Результати тестування мають високу прикладну значимість у сфері профорієнтації в цілому та профорієнтації учнівської молоді зокрема. Цей проект покликаний зробити професійне консультування загальнодоступним та цікавим для молоді», – зазначила провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Задорожко.

За словами заступника директора Уманського міського центру зайнятості Валентини Каліновської, - професійна орієнтації учнівської молоді є одним із актуальних питань в роботі служби зайнятості. Тому тісна співпраця з органами виконавчої влади та закладами освіти - фундамент в досягненні позитивних результатів з цього напрямку.

Довідково:

Щоб пройти тестування, використовуючи Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри необхідно перейти на офіційний веб-сайт Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua (блок «Пройти тестування»), або можна скористатись посиланням www.myprofession.com.ua.

Пройшовши реєстрацію, оптант отримує код доступу до персонального кабінету для проходження тестування. Є можливість проходити тести самостійно з будь-яких електронних носіїв, що мають доступ до мережі Інтернет, або звернутись за допомогою до фахівця з профорієнтації служби зайнятості (в такому випадку, можна буде отримати кваліфіковану консультацію за результатами тестів та індивідуальні поради щодо вибору професії чи сфери професійної діяльності).  Для запису на прийом до фахівця з профорієнтації, можна скористатись електронним сервісом Державної служби зайнятості «Електронна черга» https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about .

Уманський міський центр зайнятості