14.01.2022 | 08:11

У рамках експериментального проєкту щодо впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг, в приміщенні Уманського міського центру зайнятості відбулась робоча зустріч начальника служби у справах дітей Уманської міської ради Олександра Декарчука та директора Уманського міського центру зайнятості Степана Фащевського.

Мета зустрічі – популяризація сімейних форм виховання, послуг патронату та пошуку нових кандидатів у патронатні вихователі.

Сторони обговорили питання організації спільної роботи щодо механізму запровадження та функціонування сім’ї патронатного вихователя, надання послуг патронату над дитиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах, здійснення заходів щодо її захисту та забезпечення прав на догляд, виховання в безпечному та сприятливому сімейному середовищі.

Учасники зустрічі акцентували увагу на тому, що пошук кандидатів у патронатні вихователі та первинний відбір забезпечує служба у справах дітей у співпраці з центром зайнятості.

Степан Фащевський підкреслив важливість інформаційних кампаній, співбесід і консультацій з особами, які виявили бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя, особливо з числа безробітних.

У підсумку робочої зустрічі прийнято рішення про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, спеціалізованих тематичних консультацій, співбесід та семінарів для зареєстрованих безробітних із залученням представників служби у справах дітей Уманської міської ради щодо питань: створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, подання документів для первинного відбору кандидатів у патронатні вихователі.

Уманський міський центр зайнятості