25.07.2019 | 11:31

Уманська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості вже не перший рік успішно співпрацює з сільськими радами району та об’єднаними територіальними громадами щодо залучення безробітних громадян до участі в оплачуваних громадських роботах.

Завдяки спільній роботі здійснюється благоустрій територій сіл, відновлюються та реконструюються будинки культури, дитячі садочки, спортивні майданчики; впорядковуються сільські кладовища,  пам’ятні знаки, проводяться роботи зі збирання, знешкодження та використання відходів з метою забезпечення нормальних санітарно-гігієнічних умов і охорони навколишнього середовища.

«Зміцнення співпраці служби зайнятості з роботодавцями є одним із важливих факторів удосконалення механізму регулювання зайнятості населення в Уманському районі. Забезпечення тимчасовою зайнятістю безробітних сприяє їх матеріальній підтримці у період пошуку постійного місця роботи. На сьогодні шляхів для співробітництва є досить багато, а отже є великий резерв для підвищення рівня зайнятості уманчан», - повідомляє директор Уманської районної філії Василь Скрипник.

Довідково: у першому півріччі 2019 року за сприяння Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості укладено 43 договори на організацію та проведення громадських робіт, до яких залучено 164 особи з числа безробітних.

На фінансування громадських робіт з сільських бюджетів у 2019 році виділено 1080,5 тис. грн. та 390,0 тис. грн. з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Уманська районна філія ОЦЗ