20.07.2023 | 09:11

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького у співпраці з Черкаським обласним центром зайнятості провів підвищення кваліфікації для 61 особи.

Навчання проведено за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, на підставі ваучера.   

Особи, які мають право на отримання ваучера, самі обирали навчальний заклад і спеціальність. Організацією цієї роботи у ЧНУ займається «Інститут післядипломної освіти  та курсової підготовки».  

Із успішним завершенням навчання слухачів курсів за спеціальністю 053 «Психологія» освітня програма «Медична психологія» привітали ректор Черкаського  національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко,  директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко та в. о. директорки Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості Оксана Щербак.
— Програма отримання ваучера на навчання діє давно, але у 2023 році було розширено перелік категорій громадян, які мають на нього право, зросла кількість спеціальностей, за якими можна здобути освіту чи підвищити кваліфікацію. Таким чином держава підтримує людей і допомагає їм у складних умовах воєнного часу, — зауважив Григорій Дендемарченко. А Оксана Щербак наголосила, що багато жителів області, які мають право на ваучер,  для отримання освіти обирають саме Черкаський національний.

Нагадаємо, у службі зайнятості можна отримати ваучер на навчання. Це додаткова можливість отримати нову спеціальність державним коштом.

Ваучер — це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За матеріалами пресслужби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького