оп
25.02.2019 | 10:00

Найбільш актуальним та важливим завданням  профорієнтаційної роботи є мотивація безробітних до пошуку роботи, сприяння професійному самовизначенню та професійній самореалізації.

Так, днями, у Монастирищенській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся мотиваційний тренінг «Усе залежить від тебе» для 15 шукачів роботи.

Мета заходу – сформувати в учасників навики планування кар’єри, навчити стратегіям досягнення цілей та допомогти у пошуку внутрішніх ресурсів для самореалізації.

Разом з профорієнтатором Олесею Борець, учасники мали можливість покращити свої вміння щодо подолання невпевненості, розвинути власні комунікативні здібності та лідерські якості.

За допомогою вправ, кожен зміг визначити свої професійні нахили, а також спробувати побудувати стратегічний план дій щодо працевлаштування, розширити уявлення про лідерство та відповідну поведінку при співбесіді з роботодавцем.

Всі присутні одержали задоволення від спілкування та здобули корисну інформацію щодо успішної реалізації свого професійного потенціалу.

«На сьогодні, кожен сам має можливість самостійно вивчати та вдосконалювати іноземну мову, займатись самоосвітою, розвивати в собі такі навички, як критичне мислення, креативність, комплексне вирішення проблем, здатність оцінювати ситуацію та приймати рішення, тому працюйте над собою і будьте впевнені в своїх силах», - підсумувала Олеся Борець.

Монастирищенська районна філія ОЦЗ