23.02.2016 | 10:27

          З метою популяризації військової служби за контрактом в Збройних Силах України, віднедавна центрами зайнятості області організовані інформаційні семінари для демобілізованих учасників АТО, що перебувають на обліку.

         Під час заходу учасники отримують інформацію про послуги служби зайнятості, якими можуть скористатися.

         Представники районних військових комісаріатів роз’яснюють учасникам про умови відбору служби за контрактом, порядок оформлення та проходження служби.

Зокрема акцентується увага на гарантованому грошовому забезпеченні, що у 2016 році складає від 7 тис. грн. на місяць, та його підвищенні в ході просування по службі, вищий, ніж у цивільному секторі, розмірі пенсійного забезпечення та можливості його отримання за вислугою років, гарантованій оплачуваній щорічній відпустці та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.  Також особи, що проходять військову службу за контрактом у Збройних силах України, мають можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» у вищих військових навчальних закладах за рахунок держави без відриву від служби, постановки на квартирний облік, можливість отримання первинного офіцерського звання.