07.04.2016 | 09:23

З метою популяризації військової служби за контрактом в Збройних Силах України Чигиринським центром зайнятості спільно з районним військовим комісаріатом в березні організовано профінформаційний семінар для безробітних, в якому взяли участь 26 осіб.

На заході районний військовий комісар, підполковник Олег Павлов ознайомив присутніх з переліком вакантних посад рядового, сержантського та старшинського складу для проходження військової служби за контрактом і зауважив, що в центрі зайнятості можна переглянути інформаційні матеріали з вказаного питання.

У свою чергу представник служби зайнятості Тетяна Козубенко, звертаючись до учасників заходу, зауважила: «Військова служба – це чудова можливість покращити матеріальне становище, адже, на даний момент, це  одна з найбільш престижних та перспективних професій. Саме військовослужбовці, які вступили на контрактну службу є гордістю країни і заслуговують на найбільшу повагу з боку населення».

За результатами семінару особи, які  виявили бажання поєднати свою долю з військовою службою, були запрошені на співбесіду у військовий комісаріат.