22.08.2017 | 08:00

З метою інформування безробітних та орієнтації на службу в Збройних Силах України 22 серпня (вівторок) об 11.00 в приміщенні Уманського районного центру зайнятості (м. Умань, вул. Воїнів визволителів, 1) відбудеться «Семінар з орієнтації на службу в ЗСУ»

 

З метою сприяння зайнятості населення та задоволення потреб у робочій силі  22 серпня (вівторок) о 10.00 в приміщенні Золотоніського міськрайонногоцентру зайнятості (м. Золотоноша, вул. Обухова,52) відбудеться «Ярмарок вакансій» на ППН ВФ «Імекс Хімгрупп» та ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат».

 

Для інформування про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру 22 серпня (вівторок) о 14.00 в приміщенні Жашківськогорайонного центру зайнятості (м. Жашків, вул. Перемоги, 2 ) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою розкриття переваг легального працевлаштування, застереження учасників семінару від шахрайства при працевлаштуванні 22 серпня (вівторок) о 10.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68 ) відбудеться профінформаційний семінар «Легальна зайнятість».

 

З метою ознайомлення з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці Уманщини 22 серпня (вівторок) об 11.00 в приміщенні Уманського  міського центру зайнятості (м. Умань, вул. Горького, 35) відбудеться «День відкритих дверей центру зайнятості».

 

З метою формування позитивного і свідомого ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування, підвищення внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей 22 серпня (середа) о 13.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68 ) відбудеться семінар «Жінка і праця».

 

З метою ознайомлення з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці Смілянщини 22 серпня (вівторок) з 14.00 до 16.30 в приміщенні Ротмістрівської сільської ради (с. Ротмістрівська, вул. Михайлівська, 18) відбудеться «День служби зайнятості».