оп
06.03.2019 | 13:40

Своєчасна та якісна профорієнтаційна робота є основою успішного розвитку трудового потенціалу молоді.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості є профорієнтаційна робота з учнівською молоддю. Її мета – допомога школярам у їх професійному самовизначенні та свідомому виборі майбутньої професії.

Так, днями фахівець з профорієнтації Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Лариса Тулумбасова провела засідання клубу для учнів 9-х класів  «Pro-професії» у Канівській загальноосвітній школі № 1.

Під час зустрічі було складено формулу вдалого вибору професії за правилами: «Хочу-Можу-Треба» (врахування знань, здібностей, психологічних особливостей та  потреб ринку праці), а цікаві інтерактивні ігри викликали у школярів зацікавленість та жваву дискусію щодо професійного самовизначення.

Разом з учнями фахівець з профорієнтації обговорила фактори, що впливають на вибір професії та порадила, яким чином підійти до цього відповідального кроку. Також юнаки та дівчата були ознайомлені з он-лайн платформою з профорієнтаційного тестування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Крім цього, Лариса Тулумбасова провела бесіду щодо ключових навичок, що будуть актуальними у найближчий час: «Координація в команді, орієнтація на клієнта, здатність до ведення переговорів, креативність, емоційний інтелект, критичне мислення – це те, що і є запорукою успішного працевлаштування в майбутньому».

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ