06.03.2023 | 08:11

Ухвалено рішення за результатами розгляду заяв, отриманих у першому в цьому році періоді прийняття заяв на створення або розвиток власної справи, який тривав з 1 по 12 лютого 2023 року.

З переліком переможців можна ознайомитись тут .

Звертаємо увагу переможців на те, що згідно з п. 19 "Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу" Постанови КМУ «Деякі питання надання грантів бізнесу» № 738 від 1 липня 2022 року, про прийняте рішення щодо надання або відмови в наданні мікрогранту отримувач повідомляється регіональним центром зайнятості шляхом надсилання повідомлення в кабінет отримувача на порталі Дія.

Отримувач повинен протягом 15 робочих днів з дня отримання позитивного рішення про надання мікрогранту зареєструватися фізичною особою - підприємцем або утворити юридичну особу (в разі необхідності), укласти договір про надання мікрогранту (далі - договір мікрогранту) за формою, встановленою Мінекономіки, та відкрити рахунок отримувача в уповноваженому банку.

У разі невиконання отримувачем мікрогранту вимог щодо реєстрації суб’єкта господарювання та/або підписання договору мікрогранту у строки, визначені цим пунктом, рішення про надання мікрогранту скасовується.

Подати заяву на отримання грантів по програмах урядового проєкту єРобота можна прямо зараз!

Також рекомендуємо вам ознайомитись з інформацією щодо програми «Власна справа», зокрема з рекомендаціями які допоможуть уникнути помилок при поданні заяви.