оп
13.03.2019 | 12:07

Нещодавно, в Черкаській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулось чергове засідання клубу «СТАРТ» для 12 жінок з числа безробітних.

Цього разу заняття було присвячене орієнтації на самозайнятість – особливої форми трудової діяльності, що передбачає активний самостійний пошук людини свого місця в нових економічних умовах.

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – один із важливих заходів сприяння зайнятості та відновлення трудової активності безробітних громадян. З цією метою надається одноразово виплата допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

Найкращий приклад – історія з реального життя. Про організацію бізнесу від самого початку ніхто не розповість краще, ніж успішний підприємець.

Для передачі позитивного досвіду шукачам роботи, фахівці районної філії  запросили на засідання клубу майстриню та власницю магазину hand-made товарів KRAMstudio, старшого викладача кафедри менеджменту та економічної безпеки Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, кандидата економічних наук Вікторію Чередниченко.

Власниця магазину hand-made поділилася історією успіху, розповіла про те, як перетворила хоббі в бізнес-ідею та висвітлила основні аспекти втілення власних задумів у життя для розвитку прибуткового бізнесу. «Продаж hand-made – це продаж вашої ідеї, укладеної в досконалу емоційну форму. Результат творчості – це все-таки предмет декоративно-прикладного мистецтва, а це означає, що він повинен бути корисним і функціональним для людей», – відмітила майстриня.

Під час заходу жінки отримали практичні поради щодо актуальних в 2019 році бізнес-ідей, пошуку шляхів збуту товару та можливих ризиків у бізнесі, що грунтується на творчості.

Цікавою родзинкою заходу стало залучення учасниць до майстер-класу з виготовлення листівки в техніці квіллінг. Учасниці отримали чудову нагоду розкрити власні здібності в творчому процесі і в результаті отримати унікальний продукт, виготовлений власними руками.

 

Черкаська районна філія ОЦЗ