оп
21.02.2019 | 10:00

Нещодавно, в приміщенні Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій з метою укомплектування ринкоутворюючих підприємств району: ТОВ «Укртрансдизель», ВП «Моторвагонне депо Христинівка» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та ВП «Христинівська дистанція колії» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відповідними кадрами. Захід відвідали 12 шукачів роботи.

Під час вступного слова, директор районної філії Василь Ковальський відзначив, що: «Проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів для роботодавців. Також, це чудова нагода знайти нові знайомства і розпочати професійну кар’єру для шукачів роботи. І, що найголовніше – спілкування з представниками кадрових служб підприємств, фактично, може стати першою співбесідою на шляху до отримання бажаної посади».

У рамках заходу керівник ТОВ «Укртрансдизель» Геннадій Добровольський розповів присутнім про особливості роботи на підприємстві та зазначив, що: «На цей час на підприємстві працює понад 60 робітників, але ми плануємо розширювати ремонтну базу, тому є потреба в кадрах. Ми запрошуємо на роботу: техніка-електрика, техніка-механіка, слюсаря з ремонту рухомого складу, електрогазозварника та бухгалтера».

У свою чергу, помічник начальника депо з кадрів та соціальних питань ВП «Моторвагонного депо Христинівка» регіональної філії «Одеська залізниця» Олена Гаркавенко повідомила про те, що підприємство має 2 оборотних депо в Смілі та в Миколаєві, де працюють близько 600 осіб, в Христинівці ж працює 246 осіб. «Підприємству необхідні молоді, енергійні та кваліфіковані спеціалісти на посади: помічника машиніста дизель-поїзда, токаря, слюсаря з ремонту рухомого складу, майстра, інженера-технолога та оператора мийної установки», - відмітила Олена Гаркавенко.

Продовжив захід заступник начальника Христинівської дистанції колії з кадрів і соціальних питань ВП «Христинівської дистанції колії» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Сергій Безносюк, звернувши увагу на те, що підприємство обслуговує 360 км залізничної колії в 14 районах Вінницької та Черкаської області. Серед актуальних вакансій  підприємства, Сергій Безносюк зазначив монтера колії та оператора дефектоскопного візка. Під час спілкування з учасниками, він підкреслив, що бажаючі мають можливість навчатися в закладах залізничного спрямування з подальшим працевлаштуванням на підприємстві.

Підсумовуючи, Василь Ковальський наголосив, що на сьогодні професійно-технічне навчання населення набуло особливого значення, оскільки ряд професій стали не актуальними на ринку праці, або потребують модернізації відповідних професійних навичок та умінь, тому служба зайнятості може запропонувати навчання в Центрах професійно-технічної освіти, де максимально враховуються вимоги роботодавців та створено комфортні умови навчання та проживання.

Христинівська районна філія ОЦЗ