21.08.2017 | 08:00

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо залучення безробітних громадян до лав патрульної поліції представниками Золотоніського міськрайонного, Маньківського та Христинівського районних центрів зайнятості спільно з працівниками місцевих відділів поліції проводилися відповідні заходи.

Так, безробітним Золотоніщини, Маньківщини та Христинівщини було запропоновано понад 200 вакантних посад слідчих підрозділів, слідчих ізоляторів тимчасового утримання та опероуповноважених підрозділів кримінальної поліції.

Про вимоги до кандидатів на вакантні посади, умови конкурсного відбору, проходження служби та матеріальне забезпечення розповіла начальника центру кадрового забезпечення Золотоніського відділу поліції підполковник поліції Оксана Чурова: «На службу до лав патрульної служби ми запрошуємо молодь віком від 20 до 35 років, громадян України, готових до служби в будь-якому місті країни та в яких присутнє прагнення допомагати людям. Обов’язковою умовою є володіння навичками комунікабельності, ввічливості, стриманості, відповідальності, вмінням швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях. Гарантована заробітна плата становить від 8 000 грн., є соціальний пакет, надається  можливість отримання вищої освіти в навчальних закладах системи МВС за державним замовленням з міжнародними стандартами, кар’єрний ріст».

Під час заходів представники центрів зайнятості виявили готовність щодо подальшої співпраці з проведення широкої інформаційної кампанії з набору бажаючих працювати в патрульній поліції, з числа осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

За результатами проведених зустрічей 20 осіб  отримали необхідний пакет документів для подальшого працевлаштування.